ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13985 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

U2: Znovu objevili rock´n´roll

0 Redakce 20.11.2008

Producent U2 Daniel Lanois se v rozhovoru pro Boston Herald rozpovídal o připravovaném albu skupiny a o své dlouholeté spolupráci s ní.

Hlava spolku zpívá líp než kdy dříve a skladby jsou divoce novátorské. Nikdy bych nevěřil, že věci půjdou tímto směrem. Věřím tedy, že rock´n´roll byl opět znovuobjeven,“ nechal se slyšet Lannois. „Také si myslím, že texty Bona jsou každým albem stále lepší," pokračoval producent nadšeně ve svých úvahách, až dospěl k otázce, proč si vlastně myslí, že jeho vztah a spolupráce s U2 vydržely tak dlouho. „Mám rád tyto lidi pro jejich touhu po novátorství. Chtějí, aby věci byly nové a svěží, a nikdy nelpí na tom, jak by kapela měla znít,“ vysvětlil producent, který s kapelou natočil šest alb, včetně The Unforgettable Fire a The Joshua Tree, resp. z let 1984 a 1987. „Jsou to velmi inteligentní lidé. A (Brian) Eno a já jsme si s nimi užili spoustu legrace, hlavně během prvních 20 až 30 procent práce na nahrávce. Během těchto prvních setkání, se nedodržují žádná omezení, bereme vše, co nám přijde do cesty. "

Nástupce alba How To Dismantle An Atomic Bomb z roku 2004, má vyjít už na začátku příštího roku a, jak se proslýchá, ponese název No Line On The Horizon.

–red–