ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16204 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mandrage zrušili celé turné. Zahrají jen v Praze

0 jsk 30.1.2020

Skupina Mandrage oznámila, že ruší téměř celé koncertní turné Dlouhej únor. Odehraje jen sobotní koncert v pražském Foru Karlín. Na něm s ní však nebude její zpěvák Víťa Starý. Z prohlášení vyplývá, že to bude poslední vystoupení kapely. Zpěváka v sobotu zastoupí v sestavě kapely její kamarády z hudební branže.

„Bohužel nemáme jinou možnost než oznámit, že s výjimkou koncertu v pražském Foru Karlín rušíme celé nadcházející turné Dlouhej únor. Všichni jsme do poslední chvíle věřili tomu, že to zvládneme, a že to bude fajn. Že odejdeme ze scény s čistým štítem a třeba se zase jednou, celí šťastní, vrátíme. Naše plány ovšem náhle vzaly za své,“ stojí v prohlášení.

„Navzdory tomu, že jsme se všichni snažili, aby se Víťa dal do kupy, navzdory tomu, že jsme minulý týden začali všichni zase zkoušet, navzdory Víťovu zdánlivě znovu nabytému elánu, navzdory všem dohodám. Víťa s námi před dvěma dny opět prakticky přerušil komunikaci, v jedné z mála SMS zpráv, které nám poslal, stálo, že chce turné zrušit. A tak se nedá nic dělat,“ píše se v prohlášení dále.

Kapela tvrdí, že se fanoušky v sobotu v pražském Foru Karlín rozloučí, jak nejlépe to půjde. „Voláme našim kamarádům, zpěvákům, producentům, všem, které máme rádi, a zveme je, aby nám pomohli pochovat naši kapelu. Ukazuje se, že máme kolem sebe spoustu skvělých lidí, kteří nás přijdou podpořit, řada z nich i přes své původní sobotní plány, a kteří se uvolili takhle narychlo naučit naše písničky. Zahrajeme si spolu naposledy, i když ne v sestavě, v kterou jsme do poslední chvíle doufali,“ tvrdí kapela.

Vstupné za lístky na koncerty se bude vracet.

Také se podívejte: VIDEO: Mirai nabízejí koncertní klip k písni Achillova pata

Tagy: ,