buy ivermectin tablets australia sobre ivermectina ivermectin for lice over the counter ivermectin mayo clinic quanto tempo demora para ivermectina fazer efeito no organismo how often can you give ivermectin to dogs buy quanox usp ivermectina
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7509 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lenny dělala s Mikem Shinodou. Vzniklo Lithium

0 jsk 7.12.2021

Producent, rapper a multiinstrumentalista Mike Shinoda, známý především z  působení v americké rockové kapele Linkin Park, spojil síly s českou zpěvačkou Lenny, aby vznikl singl s netradičním beatem Lithium. „Myslím, že budu mluvit za celou kapelu, když řeknu, že setkání s Mikem bylo jedno z nejpříjemnějších shledání s významnou zahraniční hudební hvězdou,“ říká Lenny. Skladba, která vznikla původně už v roce 2017, se konečně dočkala svého uvedení, a to i s videoklipem z Kanárských ostrovů.

„Základy produkce vytvořil Ondra Fiedler a pak písnička dlouho čekala v šuplíku na svůj čas zazářit. Ten přišel až téměř o tři roky později, když si ji vybral Mike Shinoda z mnoha dalších demonahrávek, které ode mě dostal,“ přibližuje vývoj písně Lenny.

Produkce singlu sice probíhala na dálku, Lenny se ale se Shinodou potkala už v březnu 2018, když mu s kapelou předskakovala při jeho pražské zastávce Post Traumatic tour. Už tehdy se začaly formovat počátky této spolupráce.

„Oslovil mě s nápadem, jestli bych mohla hostovat přímo s ním na pódiu v písničce Make It Up As I Go. Po koncertě jsem měla možnost s ním konverzovat a Mike se hodně vyptával na moji tvorbu, protože celé naše vystoupení tehdy zhlédnul z boku pódia,“ vzpomíná s úsměvem osmadvacetiletá zpěvačka. „Dal mi na sebe spojení a domluvili jsme se, že mu zašlu nějaké písničky.“

K baladě později vznikl videoklip z Kanárských ostrovů, ve kterém se dokonale snoubí atmosféra rozbouřeného moře a scénické pouště. O režii se tentokrát postaral Ondřej Kudyn. Grafický cover singlu navrhla sama Lenny.

(foto: Ondřej Kudyn)

Tagged with: , , ,