ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24511 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Courtney Love odhání herce, kteří by rádi ztvárnili Kurta Cobaina

0 jsk 6.11.2013

Courtney Love, vdova po zesnulém frontmanovi Nirvany Kurtu Cobainovi, tvrdí, že někteří slavní i méně slavní herci se jí snaží vlichotit do přízně a aby získali v chystaném biografickém filmu o Cobainovi hlavní roli, pokoušejí se s ní blíže seznámit.

O natáčení hovoří Courtney Love už několik let. Teď se ale ledy pohnuly, protože tato zpěvačka a kytaristka nedávno požádala o spolupráci Bretta Morgana, který se předtím vyprofiloval jako výborný scenárista a režisér na dokumentu o skupině Rolling Stones nazvaném Crossfire Hurricane.

Courtney Love tvrdí, že ve chvíli, kdy do médií řekla, že se chystá pustit do biografického filmu o svém manželovi, nemůže se zbavit někdy až příliš dotěrných herců z Hollywoodu, kteří jsou pro hlavní roli schopni udělat cokoliv. Samozřejmě prý před jejím domem zevlují i nejrůznější nýmandi, pro které je vidina šance získat roli Cobaina životně lákavá, někdy prý až existenčně klíčová.

„Neustále mi nadbíhají muži, kteří by se chtěli ujmout hlavní role ve filmu. Mohla bych vám dát několik zajímavých jmen, ale neudělám to, protože nespím s nikým, komu ještě nebylo osmatřicet let,“ sdělila aktuálně médiím Courtney Love.

Novinářům se nicméně podařilo získat jména těch, kteří jsou pro štáb chystaného filmu největšími favority na obsazení hlavní role. Jsou to především Robert Pattinson, Ryan Gosling a James McAvoy. Neznamená to však prý, že to jsou ti, kteří se pokoušejí vklouznout s Courtney Love pod peřinu.

Připomeňme, že v loňském roce odmítla Courtney Love spekulace o tom, že chystá o svém zesnulém partnerovi a jeho kapele muzikál. Takové zprávy o její aktivitě v oblasti příprav uměleckého díla týkajícího se Nirvany dal tenkrát do oběhu hudební manažer Sam Lufti.

„Žádný muzikál nebude,“ řekla loni v prosinci rezolutně Courtney Love. „Je lepší říct pravdu, než vás nechat žít v plané naději. Jednou jsem povolila, aby režisér Baz Luhrmann použil ve filmu Moulin Rouge osm vteřin z písničky Smells Like Teen Spirit. Rozhodně ale nepovolím písně Nirvany k užití pro reklamu ani pro muzikál.“

Věci jistě budou mít další zajímavý vývoj. Tím spíš, když klíčem k jejich uskutečnění je tak kontroverzní persona, jako je Courtney Love.