ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7697 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Výroční Velkou sedmu na Radiu 1 vyhrála Radůza

Uncategorized
0 Redakce 4.1.2006

V úterý 3. ledna Radio 1 odvysílalo premiéru Výroční Velké sedmy za rok 2005. První místo obsadila se svou skladbou De Nimes zpěvačka Radůza, která v loňském roce vydala nové album V hoře. Další tři pozice obsadila skupina Traband (Marie, Lovci lebek a Mraky – 2., 3. a 4. místo).{mosimage}

V první desítce se dále objevuje skupina Sto zvířat (Pochyby – 5. místo, Dáma s čápem – 7. místo a Majonéza, hrábě – 10. místo) a znovu Radůza (Dědek s cibulí – 8. místo) s Trabandem (Vraťte mi mou hlavu – 9. místo).


Nadvládu triumvirátu Radůza-Traband-Sto zvířat v první desítce narušila pouze skupina Visací zámek, která s písní Známka punku obsadila 6. pozici.


Mezi padesáti nejlepšími se dále objevují Horkýže slíže, Karel Plíhal, Polemic, Hm.., Václav Koubek, Nahoru po schodišti dolů band, Ohm Square nebo Tata Bojs. Všechny tyto skupiny a interpreti zároveň ve Výroční Velké sedmě bodovali více než jednou.


Další pořadí Výroční Velké sedmy až do 50. pozice najdete níže. Výroční Velká sedma za rok 2005 bude ještě jednou reprízována, a to v sobotu 7. ledna od 9 do 13 hodin. Navíc na úterý 10. ledna moderátoři Velké sedmy připravili speciální večer “Rok 2005 na domácí scéně očima a komentáři moderátorů”, který začíná ve 20 hodin.


Československou hitparádu Velká sedma můžete na Radiu 1 slyšet každé úterý od 20 do 22 hodin, její reprízu v sobotu od 9 do 11 hodin. Více informací o Velké sedmě najdete na www.radio1.cz/velkasedma.

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM nebo po internetu zde