ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14974 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Richie Sambora naznačil, že z kapely neodešel dobrovolně

0 jsk 24.5.2013

Kytarista americké skupiny Bon Jovi Richie Sambora napomenul svého kolegu, zpěvák Jona Bon Joviho. Děje se tak v době, kdy s kapelou neabsolvuje koncerty, neboť před několika týdny ze sestavy – v době probíhajícího amerického turné k nové desce Because We Can – odešel. Uvedl tehdy, že z osobních důvodů.

„Je pro mě čím dál tím těžší sedět a nemluvit o tom. A to proto, že mohu komentovat jenom slovy to, že se to stalo z osobních důvodů,“ řekl Bon Jovi s dodatkem, že nemůže o celé věci mluvit.

Tyto věty naštvaly Samboru, který přispěchal s prohlášením. „V mém životě nejsou žádné problémy. Miluju své fanoušky a mám špatné svědomí z toho, co se stalo,“ sdělil listu Daily Mail. „Myslím si, že Jon chce zjistit, jestli se mu samotnému povede dostat na koncerty dost lidí. Kvůli jeho chování je pro mě čím dál tím těžší vrátit se do kapely. Měl by o mně přestat mluvit v rozhovorech. Cítím se skvěle a pracuju na oblecích své firmy Nikki Rich. To jsou mé osobní věci.“ Ostře také popřel, že důvodem odchodu z kapely jsou jeho potíže s alkoholem.