ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5255 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Bílou Hlínu přijede hvězdná sestava!

Uncategorized
0 Redakce 6.1.2006

Hned po zahájení nového roku jsme se rozhodli “odtajnit” první část toho, co bude letos na Bílé Hlíně k vidění a hlavně ke slyšení. Berte to jen jako malou ukázku (nebo spíše návnadu), protože na zveřejnění podrobného programu je ještě opravdu dost času. Ale je fakt, že i tento první zlomek dává jasně tušit, že Trnkobraní Bílá Hlína 2006 bude napěchované hvězdami “až po strop” (a přitom letiště žádný strop nemá :-).
Tak kdo nám tedy bude letos také hrát?{mosimage}

Po roční pauze se na Trnkobraní vrací oblíbené duo showmanů Těžkej Pokondr, tedy Roman Ondráček a Roman Pokorný. Mají novou desku, která láme prodejní rekordy a k tomu spoustu již klasických hitů, takže o zábavu bude rozhodně postaráno.

S naším regionem je pevně spoutaný Vlasta Redl, jehož účast na Trnkobraní patří vždy k velkým událostem. Pro Trnkobraní chystá speciální projekt, který je dosud zahalen tajemstvím.

Nové album mají též No Name. Igor Timko a jeho bratři dosud na Bílé Hlíně nehráli a my věříme, že se jim tento úžasný prostor nesmazatelně vryje do paměti!

Na Bílé Hlíně přistane opravdu velká mašina: pravý a nefalšovaný MIG 21, pilotovaný zkušeným Jiřím Macháčkem. Přistání bude hladké, ale raději si držte klobouky – čeká nás řádnej hukot!

Po úspěchu na festivalu v Pákistánu dostali Čankišou chuť i na Trnkobraní. A proč ne, kapela famózního Karla Heřmana zase naopak moc chutnala i návštěvníkům Bílé Hlíny. Takže chuťové buňky budou mít hody!

Myslíme, že napoprvé stačilo. Další “hvězdné zprávy” budeme předkládat postupně, abychom vás drželi v tom správném napětí. Těšte se!


Další informace na www.trnkobrani.cz.