ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6678 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mistrovství České republiky v poslechu rádia aneb Poslouchám Rádio Krokodýl

Uncategorized
0 Redakce 10.3.2006

Tisková zpráva
Dlouhé hodiny, dny i probdělé noci – ve společnosti Rádia Krokodýl. To již brzy čeká Brno. Uskuteční se tady historicky první Mistrovství České republiky v poslechu rádia. Vůbec poprvé se budou soutěžící ucházet o zápis do české verze Guinessovy knihy rekordů v této disciplíně. Vyhraje ten, kdo vydrží nejdéle!{mosimage}

     Zájemci se do soutěže hlásí přes vysílání Rádia Krokodýl. Nejrychlejší, kteří pošlou do Rádia Krokodýl SMS zprávu po předem určeném signálu, jdou do finále. A potom už je čeká nejdelší den jejich života. Mistrovství České republiky v poslechu rádia odstartuje ve čtvrtek 16. března 2006 v obchodním centru Futurum v Brně na Vídeňské ulici přesně v 09:00 hodin ráno.


     Kdo ze soutěžících vydrží nejdéle poslouchat rádio, získá kromě zapsání do knihy rekordů také exkluzivní cenu – zájezd v hodnotě 30 000 Kč od Rádia Krokodýl. Po dobu mistrovství bude na všechny „posluchače – rekordmany” dohlížet lékařský tým.


     „Podle rekordů z podobných oblastí předpokládáme, že tak 15% soutěžících vydrží poslouchat déle než 60 hodin. Zároveň věříme, že ten nejlepší vydrží až do nedělního odpoledne – tedy víc než 80 hodin”, říká programový ředitel Rádia Krokodýl Marek Berger.Pokud budete potřebovat bližší informace o Mistrovství České republiky v poslechu, rád Vám je poskytne garant hry: Martin Kaminský.


Kontakt: 543 550 055, mobil: 602 579 918, e-mail: [email protected]


Poděkování patří i partnerům Mistrovství České republiky v poslechu:

Obchodnímu centru Futurum Brno a společnostem A-AGENT s.r.o. a Alnamura s.r.o.