ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15017 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Daniel Landa plánuje dva koncerty Bouře 2005

Uncategorized
0 Redakce 29.8.2005

Zpěvák, skladatel a textař Daniel Landa se po téměř třech letech od svého Vltava Tour vrátí na koncertní pódia. Tentokrát nepůjde o klasické turné, ale pouze o dvě velká vystoupení. Ve čtvrtek 3. listopadu v ostravské ČEZ Aréně a v pondělí 7. listopadu v pražské T-Mobile Aréně Landa odehraje rockové koncerty s názvem Bouře 2005.{mosimage}

Daniela Landu na koncertech hudebně doprovodí početná kapela a sbor. Repertoár se opře o skladby ze zpěvákova posledního alba Neofolk, nicméně velký prostor dostanou také písně ze starších desek i autorova divadelního projektu Tajemství. Půjde tedy o průřez Landovou sólovou kariérou.


Diváci se za vstupenku v hodnotě 495 Kč dočkají dvouhodinové show plné scénických efektů s využitím nejmodernějších technologií. Vstupenka na koncerty bude zároveň platit jako poukaz k výhodě při nákupu lístků na Landovo muzikálové drama Tajemství, které od března 2005 uvádí pražské Divadlo Kalich.


Koncerty Bouře 2005 jsou jedinými koncertními aktivitami Daniela Landy v dohledné době.


Předprodej na koncerty Bouře 2005 je otevřen od prvního červencového týdne. Vstupenky jsou k dostání po celé republice v sítích CK Čedok, Ticket-Art a Ticketpro.


POZVÁNKA NA TISKOVOU KONFERENCI DANIELA LANDY
k chystaným koncertům BOUŘE 2005 v úterý 6. září 2005 od 11 hodin v pražském Divadle Kalich (Jungmannova 9, Praha 1). Toto setkání s Danielem Landou bude formou telekonference přenášeno přímým zvukovým i obrazovým přenosem i do hudebního klubu Parník v Ostravě, v němž budou přítomni ostravští novináři.