ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7125 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bude mazec: Na Trnkobraní přijedou Horkýže Slíže!

Uncategorized
0 Redakce 16.2.2006

Milovníky punkrockové muziky teď pořádně potěšíme: Na Bílou Hlínu dorazí Horkýže Slíže. Kuko, Sabotér, Doktor a Marek – velmi úspěšné kvarteto z Nitry – se na Trnkobraní vrací po roční pauze.
Připomínáme, že jsme v roce 2003 stáli přímo u zrodu mimořádné “slížácké” popularity na Moravě. Na Trnkobraní tehdy poprvé Horkýže vystoupily v neděli v časných ranních hodinách bezprostředně po příjezdu z nočního koncertu na Slovenku. Nikdy předtím jsme do areálu nedostali tak brzy po ránu tolik tisíc diváků a nikdy předtím se tak brzy nedostalo publikum do totálního bodu varu.{mosimage}

K nezapomenutelným zážitkům patří též rozhlasový přenos koncertu Kiss Alive! z podzimu 2003. Až po strop nabitý zlínský klub Musicland byl tehdy zatížen na kritickou úroveň a atmosféra v sále byla víc než bouřlivá.
A mohli bychom pokračovat: V roce 2004 následoval jediný český oficiální křest alba Alibaba a 40 krátkych songov, o rok později další úspěšný živý přenos a tak dále a tak dále.
Věřte, že koncert Horkýžů na Trnkobraní bude velkým triumfálním návratem a že se má Bílá Hlína na co těšit!


Velká porce world music na Trnkobraní!
Trnkobraní na Bílé Hlíně je velkým multižánrovým festivalem. Přirozeným vývojem jsme před dvěma lety dospěli k rozhodnutí, vyčlenit velkou část jedné z hlavních scén stále populárnější a žádanější world music. Byli jsme velice překvapeni, jak se hned napoprvé tato inovace osvědčila. Vyznamné osobnosti world music získaly svůj prostor a diváci si měli možnost poslechnout skvělou muziku, o které do té doby třeba vůbec nevěděli, že existuje.
Ke stálicím Trnkobraní patří samozřejmě Čankišou, o kterých již byla řeč a kteří na Bílé Hlíně budou i letos. Setkáme se i s vynikajícími romskými Gulo Čar, přijede skvělá Družina ze Slovenska, úžasní  Korai Öröm z Maďarska, valmezští Docuku s Lucií Redlovou, očekáváme další mimořádně populární umělce od nás i ze zahraničí – ale to je zatím ještě tajemství!


Velká soutěž se skupinou Peha!
Slovenská skupina Peha, která byla nedávno hostem našeho projektu Kiss Alive!, přijede na Bílou Hlínu a stane se jedním z atraktivních bodů programu Trnkobraní. Proto jsme ve spolupráci s touto sympatickou kapelou připravili první ze série soutěží o kvalitní hudební ceny.
Návštěvníci stránek www.trnkobrani.cz mají možnost poslat soutěžní esemesku a vyhrát nejnovější cédéčko s názvem Deň medzi nedelou a pondelkom s aktuálním hitem Za tebou.
Soutěžní otázka zní:
Jaké je křestní jméno zpěvačky skupiny PEHA?
Odpovědi he možno posílat na číslo 9000906 ve tvaru WEB_TRNKO_odpověď_jméno a adresa.
Cena jedné SMS je 6 korun, soutěž trvá do 26. února. Jména tří výherců zveřejníme ihned po skončení soutěže.