ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6649 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Živě na PLAY.CZ: Freeport módní show Znojmo 2012

0 Redakce 22.8.2012

Už tento pátek, 24. srpna 2012 proběhne ve Znojmě největší módní událost letošního roku. Od 19ti hodin na Horním náměstí odstartuje druhé pokračování velkolepé open air módní přehlídky – Freeport módní show Znojmo 2012. Jste zdaleka, ale přesto chcete být přitom? Sledujte show v přímém přenosu v pohodlí svého domova na You Tube anebo zde na PLAY.CZ.

Letos ve Znojmě jako exkluzivní hosté vystoupí přední český návrhář Josef Klír a jediná česká držitelka titulu Miss World, Taťána Kuchařová. Josef Klír ve Znojmě představí svoji jedinou autorskou módní přehlídku v tomto roce v České republice, naproti tomu Taťána Kuchařová zase možná splní sen jednomu z mladých módních návrhářů, neb předvede finálový model mezinárodní soutěže pro mladé módní návrháře z České republiky a Rakouska – Freeport Fashion Academy. Pokud jste zdaleka a přesto si nechcete tuto zaručenou akci ujít, i na vás organizátoři mysleli. Letošní show bude totiž vysílána v přímém přenosu online prostřednictvím speciálního kanálu na portálu You Tube.

„K tomuto kroku nás vedly hned dva důvody. Zaprvé Horní náměstí ve Znojmě není nafukovací.“, uvedl s úsměvem na rtech marketingový manažer outletového centra Freeport, David Bačovský a pokračoval: „A za druhé milé reakce příznivců z celé České republiky na Blanku Matragi, jakožto exkluzivního hosta prvního ročníku show, nás přivedly k tomu, abychom zážitek z celé akce zprostředkovali i těm, pro které je cesta do Znojma opravdu daleká.“

Již nyní si můžete na internetových stránkách přehlídky (www.freeport.cz/modni-show) naladit své domácí přijímače na kanál You Tube věnovaný jen a jen této velkolepé letní události. „Všem divákům u počítače garantujeme vysílání bez reklamních bloků“, uzavřel v dobré náladě David Bačovský. Vedle půvabných slečen a světových módních značek na scéně uvidíme také miláčka žen, Martina Maxu a vždy dobře naladěnou cimbálovou skupinu Grajcar s opravdu netradičním hudebním setem. Večerem nás provede dvojice moderátorů, Gábina Partyšová a Jaro Slávik. Pokud by vám ani toto hvězdné obsazení nestačilo, možná dáte přednost něčemu hmotnějšímu, třeba přímo diamantům. Účast na letošní show již ohlásili také jezdci spanilé jízdy Diamond Race se svými ještě spanilejšími vozy. Rozhodně se bude na co dívat.

Freeport módní show Znojmo vznikla v roce 2011. Prvního ročníku se jako exkluzivní host zúčastnila světově proslulá módní návrhářka Blanka Matragi, která zde představila znovu po 5ti letech v České republice svoji autorskou módní přehlídku. Strhující podívané jako z Pohádky tisíce a jedné noci přihlíželo více než čtyři tisíce návštěvníků. Nutno podotknout, že tato show je pro veřejnost od samého počátku zcela zdarma.

Více informací najdete na www.freeport.cz/modni-show