ivermectina dosis pediatrica escabiosis para que es la ivermectina de quanox ivermectina precio colombia drogas la rebaja ivermectina cachorro preo ivermectina nature para que serve ivermectina em gatos quanox para los piojos revectina piolho
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 32948 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PRVNÍ DOJEM: Kylie Minogue a koncert, který dobře dopadl

1 jsk 21.10.2014

Po třech letech se do pražské O2 areny vrátila australská zpěvačka Kylie Minogue. Aktuální turné se váže k jejímu letošnímu albu Kiss Me Once, které sice nemá příliš příznivý ohlas, nicméně písničky z něho spojené s hity, kterými se zpěvačka prezentovala v minulých časech, vytvořily zajímavou a barevnou směsku.

V úterý večer to byl v O2 areně výpravný koncert, přesně podle toho, jak se to dnes na popové scéně děje. Kylie Minogue byla středem pozornosti, velkou roli na scéně ale hrála živá kapela, dvě šikovné vokalistky a samozřejmě několik tanečníků, bez kterých si lze aktuální popovou show sotva představit.

Kylie Minogue podala jako zpěvačka velice slušný výkon. V některých momentech jí samozřejmě pomáhaly playbackové linky, v dalších výrazně obě pomocné vokalistky. Když se ale rozezpívala sama a do svého výkonu se takříkajíc položila, dělalo to čest její profesi, tedy profesi zpěvačky.

Koncert trval asi dvě hodiny a byl rozdělen na několik částí. V každé z nich zaznělo několik skladeb, každá měla trochu jinou atmosféru a v každé se Kylie Minogue převlékla, aby vypadala jinak, pokaždé však k světu.

Publikum se dobře bavilo, nebyl to ale ukázkový strhující koncert. Spíše naplnil to, co se od něho očekávalo, a nedal nic víc. Zazněly hity i novější skladby, Kylie Minogue prokázala dobrou formu a všechno to dobře dopadlo.

Tagged with: ,