ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30738 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PRVNÍ DOJEM: Kylie Minogue a koncert, který dobře dopadl

1 jsk 21.10.2014

Po třech letech se do pražské O2 areny vrátila australská zpěvačka Kylie Minogue. Aktuální turné se váže k jejímu letošnímu albu Kiss Me Once, které sice nemá příliš příznivý ohlas, nicméně písničky z něho spojené s hity, kterými se zpěvačka prezentovala v minulých časech, vytvořily zajímavou a barevnou směsku.

V úterý večer to byl v O2 areně výpravný koncert, přesně podle toho, jak se to dnes na popové scéně děje. Kylie Minogue byla středem pozornosti, velkou roli na scéně ale hrála živá kapela, dvě šikovné vokalistky a samozřejmě několik tanečníků, bez kterých si lze aktuální popovou show sotva představit.

Kylie Minogue podala jako zpěvačka velice slušný výkon. V některých momentech jí samozřejmě pomáhaly playbackové linky, v dalších výrazně obě pomocné vokalistky. Když se ale rozezpívala sama a do svého výkonu se takříkajíc položila, dělalo to čest její profesi, tedy profesi zpěvačky.

Koncert trval asi dvě hodiny a byl rozdělen na několik částí. V každé z nich zaznělo několik skladeb, každá měla trochu jinou atmosféru a v každé se Kylie Minogue převlékla, aby vypadala jinak, pokaždé však k světu.

Publikum se dobře bavilo, nebyl to ale ukázkový strhující koncert. Spíše naplnil to, co se od něho očekávalo, a nedal nic víc. Zazněly hity i novější skladby, Kylie Minogue prokázala dobrou formu a všechno to dobře dopadlo.