ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6283 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PRVNÍ DOJEM: Justin Timberlake byl strhující

0 jsk 3.6.2014

První koncert amerického popového idola Justina Timberlakea v Praze, konkrétně v úterý 3. června O2 areně, dopadl výtečně. Zpěvák se na něj vyzbrojil nejenom písněmi ze svého repertoáru, ale také coververzemi od Elvise Presleyho nebo Michaela Jacksona. Nadto předvedl více než dvouapůlhodinové strhující vystoupení, které ani na okamžik neztratilo na síle a dramatičnosti.

Timberlake k tomu v první řadě použil celý svůj doprovodný ansámbl, tedy hudebníky, tanečníky i vokalisty. Spolu s nimi pumpoval do posluchačů pasáže, které měly taneční základ a již brzy po začátku koncertu zvedly dosud sedící diváky ze sedaček a nutily je k tanci. Brzy se tedy diváci v ochozech vlnili stejně intenzivně, jako ti na ploše.

Koncert Timberlakea se odehrával na velkém pódiu se zadními projekcemi a zvláštní střechou nad tím vším. Vrcholem večera, který byl rozdělen do dvou částí a oddělen desetiminutovou přestávkou, byl okamžik, kdy se část pódia vypravila na druhou stranu haly a tam nechala na něm cestující Timberlakea a jeho vokální doprovod sestoupit na menší scénu, na níž se odehrávala krátká část koncertu.

Závěr večera patřil sérii hitů a roztančené publikum potvrdilo, že si vybralo dobře, když se rozhodlo koncert navštívit.

Jsk