ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6172 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PRVNÍ DOJEM: Blink-182 udělali fanouškům radost

0 jsk 15.8.2014

Americká punkrocková trojice Blink-182 dorazila v pátek večer konečně do Prahy. Bylo to vlastně až na třetí pokus, protože předtím dvakrát koketovala s pořadateli Prague City Festivalu, ale dílem jejich vinou a dílem vinou kapely, která první koncert zrušila v rámci neuskutečnění celého turné, se to nepovedlo.

Jelikož to tedy byla její první pražská zastávka, sjeli se do Tipsport Areny fanoušci z celé České republiky a postarali se o naprosto vstřícné přijetí. V zásadě bylo jasné, že koncert Blink-182 dopadne dobře, zvláště když na svém probíhajícím evropském turné kapela přehrává své největší hity a v setlistu míří spíše do dob, kdy byla velkou světovou hvězdou.

Zpočátku byl trochu špatný zvuk. Postupem času se ale srovnal, a tak mohly naplno vyznít skladby, které si se skupinou s chutí fanoušci zazpívali. Od prvních skladeb se ti, kteří měli místa k sezením, postavili a spoluvytvářeli vynikající rockovou atmosféru.

Výhrady jistě lze mít například k tomu, že oba zpěváci se intonačně trochu trápili, anebo že z pódia nešla až taková energie, jako by punkrocková kapela měla disponovat. Koncert to nicméně byl živý a uspokojivý. Fanouškům se splnil dlouhodobý sen, Blink-182 koneckonců také, alespoň podle toho, jak se v rozhovoru, který před svým vystoupením poskytli deníku Právo, na pražský koncert těšili.

jsk