ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15134 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Odvolit, vyčůrat a pak hurá na Director`s Cut do Vagónu!

0 Redakce 13.10.2010

Již tento pátek nás čekají komunální volby. Ať už 15.10. dáte svůj hlas komukoliv, máte jedinečnou šanci oslavit svou s rozvahou vykonanou povinnost na skvělém koncertě v klubu Vagón!

15.10. totiž ve Vagónu vystoupí německá kapela Director`s Cut! Tahle partička studentů pochází napůl z Hamburku, napůl z Braunschweigu a v Praze se neukáže poprvé – letos v červnu pobláznila Matrix na warm-up party festivalu Reggae Autumn, v rámci kterého nyní vystoupí ve Vagónu.

Těchto deset bláznů svou hudbou zadupává konkurenci do země a obrací žánr reggae a ska vzhůru nohama. Někdy ska, někdy dancehall, někdy hip hop, ale pokaždé jejich písničky baví publikum údernými beaty, procítěnými groovy, propracovanými dechovými linkami a v neposlední řadě živým pohybem celé kapely, obzvláště pak půvabných vokalistek!

Na Vagón se zkrátka valí offbeatová  vlna ze severu Německa a aby toho nebylo málo, páteční večer rozjedou ve Vagóně ještě Pub Animals – druzí  z českého kola European Reggae Contestu a účastníci letošního Rototom Sunsplash festivalu – a hradečští Ska`n`daal Music Ensemble!

Přijďte dát hlas kvalitní reggae a ska hudbě! 15.10. v klubu Vagón. Více na reggaeautumn.cz

Vojtěch Koval