ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6480 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejlepší mladé klubové kapely – podruhé

0 Redakce 24.11.2010

Přijďte se podívat, co se bude dít v klubech příští rok! Ve středu 24.11. od 18:30 se v pražském nově zrekonstruovaném klubu Roxy představí šest nejnadějnějších českých kapel roku 2010.

„Princip je jednoduchý. Náš tým vybere ty nejlepší mladé kapely, které se za tento rok objevily. Každá dostane půlhodinový prostor v rámci programu večera. My se postaráme o účast novinářů, pořadatelů festivalů a dalších lidí z hudebního průmyslu, kteří mohou kapelám pomoci. Dál už je jen na kapelách, aby ze sebe vydaly maximum, získaly si publikum na svou stranu a předvedly se v tom nejlepším světle,“ říká pořadatel Michal Novák z týmu Bandzone.cz.

Na loňském ročníku vystoupila například rocková kapela The Pooh, která pak v následujícím roce vystoupila v roli hosta na koncertech Green Day nebo Black Rebel Motorcycle Club. Kapelu Hentai Corporation jsme zase mohli vidět v roli předskokanů legendárního Slashe. Většinu skupin z loňského výběru jsme pak slyšeli na velkých letních festivalech.

Večírek je ale postaven hlavně tak, aby se co nejvíce bavilo publikum: „Kromě skvělé možnosti pro kapely jsou tyto večery i velká zábava. Je to dynamický formát, na pódiu se stále něco děje. Pokud vás jedna kapela nebaví, stihnete tak akorát rychlé pivko s kamarády a už vystupuje další interpret,“ dodávají pořadatelé. Pořadí kapel se navíc losuje až těsně před začátkem, takže o adrenalin je postaráno. Jako moderátor se na pódiu představí mimo jiné Adam Vopička, frontman zaniklé formace Fake Tapes.

tz


24.11. 2010, ROXY, Praha

Vystoupí:
Dirty Blondes
Indienami
Killerpanda
Libido&The Mans
Momma Knows Best
The Beadbeat