ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15017 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Goodfellas zahrají první koncert přenášený živě na YouTube

0 Redakce 23.5.2012

Goodfellas, objev roku 2011 podle Akademie populární hudby, zahrají živě v rámci StreetCulture Session speciální akustický koncert. Server PLAY.CZ bude vůbec poprvé v Česku koncert živě přenášet taky na YouTube. Začíná v pátek 25.5. ve 20:30.Sledovat jej můžete na webu PLAY.CZ anebo na YouTube kanálu PLAY.CZ.

Rokenrolová skupina Goodfellas hraje i v klasické sestavě akusticky. Pro příležitost internetového koncertu nicméně připravila speciální “ultra-akustické” verze svých skladeb. “Náš už tak dřevěný zvuk pro tuhle příležitost ještě zjemníme. Sami jsme zvědaví, jak naše rokenrolové písničky vyzní v tomhle intimním provedení,” dodávají Goodfellas.

Na koncertě kapela Goodfellas představí i několik zbrusu nových písní: “S novým albem v zádech jsme se pustili do dalšího skládání a máme několik silných nových songů, které připravujeme na letní sezónu. Je zajímavé, že Goodfellas v některých zní ještě rockověji než dřív, v některých naopak ještě folkověji a víc písničkářsky,” prozrazují členové kapely. Kromě toho samozřejmě zazní především obsah alba Robbery Blues, které Goodfellas nahráli loni ve Spojených státech. Právě za to byli oceněni cenou Anděl a objevem roku se stali taky v anketě Žebřík. Zvuk alba připravoval americký producent Chris DiBeneditto ve studiu Philadelphonic v kalifornském Sacramentu. Goodfellas pak album představili třeba jako hosté loňského podzimního turné kapely Support Lesbiens.

Přenos pro PLAY.CZ technicky zajišťuje společnost POZITIV.