ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10856 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Forum 2000 Média a demokracie – živě

0 Redakce PLAY.CZ 20.10.2012

Rádi bychom vás pozvali ke sledování přímého přenosu z hlavních panelových diskusí a dalších akcí, které se uskuteční v rámci letošní 16. konference Forum 2000 „Média a demokracie“.


V pondělí 22. října a v úterý 23. října můžete sledovat celodenní přímý přenos z dvou hlavních sálů z paláce Žofín (Forum Hall a Conference Hall) od 9 hodin. Online od 19 hodin bude přenášeno také nedělní slavnostní zahájení konference v Pražské křižovatce, během kterého vystoupí Ivan Havel, Yohei Sasakawa a Iveta Radičová.

Diskusí, které jsou otevřeny pro veřejnost, se zúčastní více než sto dvacet významných světových osobností, například bývalá ministryně zahraničí USA Madeleine Albright, blogger Michael Anti z Číny, politolog Šlomo Avineri, sociolog Zygmunt Bauman, bývalý australský ministr zahraničí Gareth Evans, čelný představitel opozice v Bělorusku Alaksandr Milinkievič, ruský ekonom a politik Boris Němcov, bývalá předsedkyně slovenské vlády Iveta Radičová, tibetský ministerský předseda Lozang Sengge, filozof a politolog Roger Scruton a bývalý prezident Kosova Fatmir Sejdiu.

Program konference naleznete na www.forum2000.cz