ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28267 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mom’s kitchen s Mirkou van Gils

0 fm 11.4.2014

Světoznámá česká cukrářka se rozhodla nechat nahlédnout do své domácí maminkovské kuchyně širokou veřejnost. Proto název Mom’s kitchen, nebo jak sama říká, tzv. Mama’s hotel. Díky celoživotním zkušenostem a cestovatelskou povahou Mirka van Gils poznala všechny možné druhy pokrmů a ochutnala nesmírné množství surovin. Znát suroviny je podle ní základ dobré kuchyně. To se víceméně můžete dozvědět i z receptů, které si sama upravuje a přidává do nich svůj um.

Nemusíte se bát složitostí a náročnosti kuchyně. Mirka van Gils vaří pro svou rodinu rychle a chutně. Ostatně nerada tráví hodiny s hodiny u sporáku, tak jako většina žen a přesto jsou její jídla neopakovatelným zážitkem. Naučte se tak s Mirkou van Gils jednoduchým receptům, tipům a trikům, které vaše jídlo obohatí a posune na další level.

Mirku můžete znát z pořadu „Pečeme s láskou“, nebo dokonce můžete vlastnit jednu z jejích knih Kouzlo dezertů, či Cheesecakes. Mirka nyní žije v malé vesničce poblíž Eindhovenu v Holandsku a mimo natáčení receptů pro youtubové fanoušky se také věnuje psaní knih. V tomto roce se můžete těšit na knihu o Makronkách. Tak snad zbývá jen dodat: Let’s cook it!

Více videí naleznezete zde!

Pro více info o Mirce:

instagram.com/mirkavangils
facebook.com/mirkavangils
youtube.com/user/TheMirkavangils