ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16004 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Změna v programu Radio Wave Stimul Festivalu 2014

0 Redakce PLAY.CZ 9.11.2014

Američtí Blondes, kteří měli v programu letošního Radio Wave Stimul Festivalu 14. listopadu v Praze doplnit hvězdy Simian Mobile Disco, ze zdravotních důvodů odhlásili své vystoupení. Jeden ze členů skupiny má zdravotní problémy se sluchem a lékaři mu na několik týdnů zakázali cestovat letadlem. Není proto možné, aby se dopravil z USA na plánovaný koncert v Praze. Organizátoři festivalu však našli více než adekvátní náhradu: velšského producenta Dauwda.

Dauwd

Neobvyklé použití vokálních útržků, delikátní harmonie a smysl pro jemné detaily vydělují v USA narozeného mladíka z řady současných postdubstepových beatmakerů. V jeho skladbách se potkávají hypnotické groovy à la Caribou s hutnou atmosférou Burialových tracků. Jeho rytmy velkoryse čerpají z odkazu houseu, techna i britské garage. Dauwd má za sebou velmi dobře přijaté EPčko Heat Division a několik vinylových singlů vydaných prestižními elektronickými labely Ghostly International a Kompakt. Tento velký objev klubové hudby se stejně jako všechna jména letošního ročníku také představí českému publiku v premiéře.

https://www.youtube.com/watch?v=c8xbxRexnbs

Radio Wave Stimul Festival 2014:

14. listopad 2014, MeetFactory, Praha

SIMIAN MOBILE DISCO (UK), Dauwd (UK), Darq E Freaker (UK), 18+ (US)

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji jen za 390 Kč přes SMSticket nebo v síti Ticketpro, Ticketstream a v MeetFactory. 490 Kč na místě

Připojte se na Facebooku k události:

https://www.facebook.com/events/725300804210504/?fref=ts

Vyhrajte 2 vstupy na Radio Wave Stimul Festival každý den od 10. do 14. listopadu v dopoledním vysílání On Air na Radiu Wave.

dauwd3 dauwd4

Poslouchejte Radio Wave online