ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5702 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vítězem Startéru Radia Wave jsou 4dogs

0 Redakce PLAY.CZ 1.7.2014

Startér – hitparáda neobjevených Radia Wave – zná všechny vítěze! Divokou kartu a hraní na festivalu Bažant Pohoda 2014 dostali The Finally a Aid Kid. Vítězem hlasovací části se po tvrdých bojích stali 4dogs z Valašského Meziříčí, kteří celkově v posledním finálovém kole získali přes čtyři tisíce hlasů.

Těsně za „kytarovou psí smečkou“ skončili popoví duchové Ghost of You. Bylo to napínavější než finále jakéhokoli fotbalového šampionátu, alespoň podle moderátorů pořadu Jakuba Johánka a Jonáše Zbořila. Poslechněte si rozhovor se zástupci vítězné kapely 4dogs. Ve studiu naživo zahráli svůj folk, emotivní, až nervy drásající. Dozvíte se něco o mesiáších, scéně ve Valmezu, Fialových dětech nebo o tom, jak se dá vyhrát Startér.

Vyhlášením vítězů ovšem aktivity kolem Startéru zdaleka nekončí. Těm nejúspěšnějším kapelám se bude Radio Wave věnovat i nadále, a to nejen formou pravidelných rozhovorů, ale i koncertní podporou! Vítěz získává poukaz v hodnotě 5000 Kč na Kytary.cz, na konci léta natočí své EP ve studiu Českého rozhlasu a zahraje si na podzimních koncertech Radio Wave Live Sessions v regionech.

Už ve čtvrtek 3. července začínají pravidelné letní koncertní večery Startéru na pražské náplavce před Bajkazylem. Na prvním Startér showcasu se po osmé hodině večer setkáte se zástupci finalistů. Introvertní disko Neřvi mi do ucha aneb nástupci kapel Lali Puna a MIDI LIDI, po nich oslavující 4Dogs. Večery uvedou samozřejmě Jonáš a Jakub.

Radio Wave & Club Mate uvádí: Startér showcase
Praha, Bajkazyl, Rašínovo nábřeží, 20:30
3. 7.    4dogs & Neřvi mi ucha
17. 7.  Soundtraps & Aid Kid
31. 7.  The Finally & TEVE
7. 8.    Ghost of You & MGDLN

Na podzim vybrané kapely čekají také vystoupení v pražském klubu Roxy v programu pondělních Free Mondays.

Poslouchejte Radio Wave online

jakub-johanek-4dogs-a-jonas-zboril