ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4980 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Program Radia Wave od ledna 2014 nově a přehledněji!

0 Redakce PLAY.CZ 19.12.2013

Radio Wave od nového roku připravilo řadu programových změn a vylepšení. Programové schéma Radia Wave bude od ledna přehlednější a obsahově nabitější. Změny se týkají prodloužení času denního proudu „On Air“, v němž ranní blok nově uvádí dvojice moderátorů, a vysílání oblíbených pořadů v přívětivějších časech.

2. ledna 2014 dojde ve vysílání stanic Českého rozhlasu k programovým změnám. Hlavním smyslem změn je dlouhodobá snaha Českého rozhlasu o jasnou profilaci jednotlivých programových okruhů a jejich vzájemnou komplementaritu. Programové změny se týkají také digitální stanice (nejen) pro mladé – Radia Wave.

V živějším ranním „On Air“ se každý všední den od 7.00 do 11.00 můžete těšit na dvojice moderátorů: Ivanu Veselkovou s Jonášem Zbořilem a Terezu Havlinkovou s Jakubem Krásným. V podvečer od 19 hodin nastupují oblíbené magazíny, věnující se trendům v architektuře a designu, módě, literatuře a filmu. Nejen kvůli přehlednosti, ale i kontextu hudebních žánrů a témat jsou ve večerním programu od 20 hodin vytvořeny nové programové řady Echo a Scéna. Pod jejich hlavičkami naleznete své oblíbené osobnosti i hudební selekce. Některé pořady jsou nahrazeny nebo přesunuty v koncentrovanější podobě do denního proudu „On Air“. Redakci Radia Wave obohatí několik nových redaktorů i moderátorů a vedle tradičního dělání vln se bude na Radiu Wave dávat ještě větší prostor české scéně.

„Jsem přesvědčený, že Wave pro vás bude v roce 2014 ještě lepším východiskem při obecné nouzi vysílání s podnětným obsahem. Rádiem, které opravdu, a ne jen naoko, klade důraz na novou a progresivní hudbu v kontextu s tím nejlepším z minulosti a vyargumentované názory na kulturní i společenská témata,“ uvádí ke změnám na stanici šéfredaktor Tomáš Turek.

Ranní On Air RW Ivana a Jonáš Ranní On Air RW Tereza a Jakub
Radio Wave Program 2014

Poslouchejte Radio Wave online