ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5762 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Automatky – nová rubrika o rodičovství na Radiu Wave

0 Redakce PLAY.CZ 9.12.2014

Internet a přehršel informací bezstarostnému rodičovství moc nepřispívá. Protichůdné názory na vás skáčou každý den a webové diskuse čtenářky i čtenáře často znejišťují. Předávání informací z generace na generaci dnes skoro neexistuje. I proto vznikla pravidelná rubrika Radia Wave s názvem Automatky. Rubriku připravuje a moderuje matka dvouletého raubíře Barbora Sedláčková.

Jejími hosty budou lékaři, porodní asistentky, výživoví poradci, stylisté, pedagogové, psychologové, instruktoři, ale i matky a otcové, kteří budou vyprávět svoje příběhy. Sdílíme informace a nabízíme střed mezi vyhraněnými názory. Diskutujeme, tolerujeme, akceptujeme a neodsuzujeme. Za nic nebojujeme, nikoho nepřesvědčujeme, jenom mluvíme – spolu nebo s odborníky.

„Pro mladé matky i jejich partnery neexistuje moc alternativ jak se dozvědět víc o primárních tématech jako je dětská psychologie, výživa, finance, vztahy atp. Protože jsem již na Radiu Wave v minulosti pracovala, věděla jsem, že by to právě pro tuhle stanici mohlo být přínosné. Posluchači Wavu stárnou a vyvíjejí se, takže kromě toho, že chodí na koncerty, rodí děti a řeší běžné každodenní problémy. A právě na tyhle mladé posluchače se pořad Automatky zaměřuje,“ uvedla autorka a moderátorka Bára Sedláčková.

Automatky – ve vysílání Radia Wave každou středu v denním proudu On Air od 18:00

Poslechněte si první díl s hostem Ivanou Königsmarkovou, nejznámější českou porodní asistentkou ZDE.

V dalším díle Bára Sedláčková představí omyly při stravování kojenců a batolat a ideální podzimní stravu pro dospělé s výživovým poradcem Martinem Škábou. Třetí díl bude s matkou sedmi dětí a ředitelkou Hnutí za aktivní mateřství Petrou Sovovou.

Poslouchejte Radio Wave online

Bara Sedlackova - Automatky