ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7006 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zúčastněte se Kingston mobilní fotoprocházky a vyhrajte hodnotné ceny

0 Redakce 2.12.2014

V neděli 14. 12. 2014 proběhne v Praze první Kingston mobilní fotoprocházka. Přidejte se k nám a pojďte se projít po předvánoční Praze s mobilním telefonem a foťte! Během fotoprocházky s vámi bude zástupce serveru FocenoMobilem.cz a rád vám pomůže zlepšit vaše mobilní fotografie.

Fotoprocházka bude spojena s fotografickou soutěží o hodnotné ceny, které si odnesou tři účastníci s nejlepšími fotografiemi vybraných porotou. Hlavní cena je ultrapřenosné zařízení Kingston MobileLite, dále se hraje o USB flash disky DataTraveler microDuo 3.0. Pokud v soutěži na místě neuspějete, nic není ztraceno! Další kus Kingston MobileLite můžete vyhrát díky hlasování návštěvníků na serveru FocenoMobilem.cz. A i ostatní se mohou těšit na drobný dárek.

fotoprochazka_1

Kingston MobileLite Wireless G2

Bezdrátové zařízení Kingston MobileLiteWireless G2 umožňuje uživatelům chytrých telefonů a tabletů ještě mobilnější ukládání dat. Nejen, že si tak mohou rozšířit kapacitu dat, ale zároveň mohou data sdílet s několika uživateli současně nebo rovnou na sociální sítě. Toto ultrapřenosné zařízení je vybaveno baterií s kapacitou 4640 mAh / 3,8 V, což v praxi znamená nejen dlouhou výdrž baterie samotného zařízení (až 13 hodin), ale také možnost dobití baterie smartphonu až dvakrát. Aby uživatelé mohli být stále připojeni na internet, podporuje toto zařízení přímé připojení pomocí bezdrátového 3G modemu v podobě USB klíčenky a má také přímé připojení na Ethernet, což znamená, že zařízení MobileLite Wireless G2 může fungovat buď jako přenosný router, nebo sdílený disk (NAS).

Aplikace Kingston MobileLite je zdarma ke stažení pro Android a iOS.

fotoprochazka_2

Fotoprocházka proběhne dne 14. 12. 2014 od 13.00 v Praze v okolí Prašné brány a bude trvat přibližně 90 minut. Po jejím skončení bude následovat krátké setkání v salónku restaurace, kde budete mít čas na úpravu vaší jedné soutěžní fotografie. Na vlastní kůži si také vyzkoušíte práci s ultrapřenosným zařízením Kingston MobileLite. Podmínkou pro vstup do soutěže je nahrání vaší soutěžní fotky právě na toto úložiště. Porota přímo na místě vybere trojici nejlepších fotografií a výherci si ihned po akci odnesou své ceny.

U poroty rozhoduje kreativita a originalita! Technická kvalita není rozhodující, proto se nebojte přijít i se starším mobilním telefonem. Doporučujeme smartphone se systémem iOS nebo Android, ale vítáme i Windows Phone a další.

Využijte této příležitosti k seznámení s novými lidmi. Třeba se naučíte i něco nového. Po celou dobu s vámi bude zástupce serveru FocenoMobilem.cz, který ochotně poradí a pomůže zlepšit vaši tvorbu a zpracování mobilních fotografií přímo v mobilním telefonu.

Počet míst je omezen, proto je účast na fotoprocházce podmíněna registrací. Registrační formulář najdete zde.

Kompletní informace a pravidla najdete zde.

DataTraveler microDuo 3.0

USB flash disk DataTraveler microDuo 3.0 poskytuje dodatečný prostor na ukládání dat pro přenosná zařízení se specifikací OTG (On-The-Go), jako jsou některé mobilní telefony a tablety. Je totiž vybaven nejen konektorem USB 3.0 umožňujícím až 10krát rychlejší přenos dat oproti předchozí verzi 2.0, ale i konektorem microUSB. Snadné a rychlé přesouvání velkých souborů, fotografií, filmů i hudby je tedy možné přímo z telefonu nebo tabletu na USB disk a zpět bez nutnosti používat počítač. Seznam zařízení kompatibilních s USB On-The-Go můžete najít zde.

fotoprochazka_3