ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30768 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zelčínské léto nabídne Rybičky 48, Pokáče, Walkmanz a další

0 jsk 12.5.2022

Zoopark Zelčín je největší kontaktní zoologická zahrada v České republice. Pro návštěvníky a příznivce připravil kromě bohatého celoročního rodinného programu i hudební projekt s názvem Zelčínské léto 2022. Na velkém pódiu přímo v areálu Zooparku se návštěvníci mohou těšit na koncertní open air vystoupení.

Budou tři. Již 3. června se představí skupiny Rybičky 48 (na snímku) a Walkmanz. 9. července následuje festival pro celou rodinu. Na dvou pódiích se v rámci odpoledního a dopoledního programu pro děti vystřídají Pískomil se vrací, Čiperkové, Áňa a Pó nebo kouzelník trapnomagie Richard Nedvěd spolu s písničkářem Láskou, Xindlem X, kapelami Walkmanz, No Name a Dymytry.

Poslední akce se odehraje 20. srpna a jejími hvězdami budou písničkáři Pokáč a Láska. „Po loňském úspěchu koncertu Pokáče a kapely Divokej Bill jsme se rozhodli naši hudební nabídku rozšířit a připravili jsme celé hudební léto. K našemu parku i zvířátkům zábava neodmyslitelně patří a k té zase muzika. Dali jsme si záležet a poskládali programy tak, aby si na své přišel opravdu každý, již od těch nejmenších,“ uvedl za pořadatele Marian Rypka.