ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5126 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zebří mix jede do Roxy. Poprvé!

0 Redakce 5.11.2008

Kalifornští ZEBRAHEAD jsou na scéně víc než deset let, vydali sedm dlouhohrajících desek, za ohromující předělávku hitu Enter Sandman (Metallica) získali  nominace na cenu Grammy. Charakteristický mixu punku, hip hopu a alternativního rocku teď konečně míří k nám. 

"Každý rok pod pódiem vidím mladší a mladší tváře, Nemám ponětí, kudy se k nim vlastně naše muzika dostane, ale neuvěřitelně nás to inspiruje, psát hudbu pro tak mladé zapálené fanoušky. Máme opravdu štěstí,” komentují svůj úspěch Zebrahead.

Všechny české příznivce této kapely čeká nejenom první koncert u nás vůbec, ale i čerstvá deska Phoenix.  Natočili ji  ve svém studiu v Orange County pod dohledem známých producentů Howarda Bensona (My Chemical Romance, P.O.D.) a Camerona Webba (Social Distortion, Motorhead).

Phoenix
je tak zatím nejzdařilejším propojením popových prvků, snivých ploch a drsného nátěru v diskografii kapely. V textech se Zebrahead nespoléhají jen na jedno téma. “Většinou píšeme songy o osobních věcech, které prožíváme, nebo o lidech, kteří jsou nám blízcí,”  říká zpěvák kapely Ali Tabatabaee.

Zebrahead u nás uvítáme poprvé v klubu ROXY , předskakovat jim budou Kids In Glass Houses z Walesu.


9.11.2008 – Praha, Klub ROXY, 19.00h