ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26581 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zdravá prsa, exotické jídlo i pivo od Divokého Billa – víkend začíná

0 Lucia Daňková 14.6.2014

Den Kozla – Velké Popovice

V sobotu 14. června 2014 se ve Velkopopovickém pivovaru uskuteční 22. ročník Dne Kozla. Těšit se můžete na nefiltrovaný ležák, který pro Den Kozla uvařila kapela Divokej Bill pod dohledem obchodního sládka Vojty Homolky, tradiční české jídlo a bohatý doprovodný program. Hlavní hudební hvězdou Dne Kozla bude Divokej Bill a k dobové zábavě přispějí i skupina Patrola Šlapeto s oblíbenými staropražskými šlágry, skupiny Sto zvířat a Děda Mládek Illegal Band.
Historický parní vlak do nedalekých Strančic odjíždí z Benešova v 8:15 a z Prahy Hlavního nádraží v 10:05. Jednotné jízdné 50 Kč. K dopravě můžete využít i běžné vlakové spojení ČD do Strančic dle platného jízdního řádu. Ze Strančic bude zajištěna doprava do Velkých Popovic autobusy zdarma. Parkování je možné na louce za pivovarským rybníkem.

Avon pochod  Praha

14. ročník AVON Pochodu se letos uskuteční v sobotu 14. června v Praze a startovat se bude ve 12:00 ze Staroměstského náměstí. Cílem budou již tradičně Žluté lázně, kde se můžete těšit na program. Vstupenkou na AVON Pochod 2014 je speciální Tričko proti rakovině prsu 2014, které jste si sami vybrali na základě hlasování na webu zdravaprsa.cz. Zakoupit ho můžete od 1.4. na e-shopu nebo od kampaně 5 u své Avon Lady/Gentlemana.

Exotic food festival

V neděli 15.června si v centru Prahy na Tylově náměstí pochutnáme ba oxotických dobrotách. Proběhne tady unikátní akce Exotic Food Festival! Návštěvníkům umožní ochutnat exotická jídla z celého světa. Jedná se o první akci svého druhu v ČR. Festival začne v 10:00 hod a končit v 19:00 hod. V multikulturních stáncích se na Vás budou těšit kuchyně z Ugandy, Kypru, Ruska, Malajsie, Konga, Mexika, Jižní Korey, Turecka, Japonska, Indie, české zapomenuté speciality a mnoho dalších delikates. Kromě ochutnávek jídla a pití na Vás čekají kulinářské workshopy tradiční příprava kávy, výroba sushi a vietnamských závitků, příprava afrických specialit a další.

Žižkovské mezidvorky

Multižánrový festival Žižkovské mezidvorky bude zahájen v sobotu 14. 6. 2014 ve 14 hodin. Koncerty, divadla, přednášky, výstavy a mnoho další zábavy již po čtvrté oživí běžně skryté vnitrobloky, zákoutí a zajímavé prostory. Přijďte zažít sousedskou atmosféru v pravém srdci Žižkova! Centrum festivalu bude v domě v ulici Pod Vítkovem 1, jehož sklepení rozezní rock’n’roll. Přijít sem však můžete i na básnické čtení a přednášku o žižkovských náměstích. Program však bude připraven na téměř desítce dalších míst tzv. Dolního Žižkova. V Betlémské kapli nebo ve vnitrobloku domu u Slovanské Lípy, kde bude otevřen dětský koutek.Workshop pro cyklisty a letní kino připravil Bajkazyl, módní přehlídku Le Boudoire, výstavu konceptuální umělkyně a performerky Karímy Al Mukhtarové Galerie Prokopka. Zvukové a vizuální performence projektu Pražský Syndrom nabídne Prostor Husitská 23..