ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29920 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zayn Malik nebyl v One Direction šťastný

0 jsk 30.3.2015

Minulý týden odešel uprostřed koncertního turné ze sestavy britsko-irské skupiny One Direction dvaadvacetiletý zpěvák Zayn Malik. Udělal to po pěti letech existence formace, která byla na hudební scéně mimořádně úspěšná.

„Omlouvám se fanouškům a všem, které jsem zklamal, ale musím udělat to, co považuju za službu svému srdci. Vím, že mám v ostatních členech kapely přátele na celý život a vím, že nadále budou nejlepší kapela na světě,“ uvedl Malik.

V prvním rozhovoru po svém odchodu z kapely, který poskytl víkendovému vydání bulvárního listu The Sun, řekl, že už delší čas nebyl v kapele šťastný. „Pro štěstí jiných jsem dělal to, co mě samotnému štěstí nedávalo,“ řekl. „Mluvím o fanoušcích, dělal jsem to především kvůli nim.“

„Ano, myslím si, že jsem je trochu podvedl. V One Direction už ale nemůžu být. To, co se kolem mě děje, je čisté šílenství. Na druhou stranu mám konečně zase pocit, že budu moci rozhodovat o svém životě svobodně,“ dodal Malik. „Není to tak, že jsem se ke všem obrátil zády. Prostě jen nemůžu dál dělat něco, v čem nejsem opravdový.“

Média nyní spekulují o tom, jaký dopad bude mít Malikův odchod na činnost kapely, zda bude v její sestavě nahrazen někým jiným a jak dlouho ještě může trvat její nepopiratelný komerční úspěch. „Chtějí to ještě nějakou dobu dělat, chtějí pokračovat. Myslím si, že to bude OK,“ uklidnil v rozhovoru pro The Sun fanoušky Malik.

Podle oficiálního prohlášení pokračují One Direction dál ve čtyřech.