ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6119 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zápasník Procházka se snaží ve videoklipu Eddie Stoilow utíkat před vzpomínkami

0 jsk 6.12.2022

Pražská pop-rocková skupina Eddie Stoilow se hlásí o slovo novým videoklipem, jehož hlavním hrdinou je zápasník Jiří Procházka v netradiční roli.

Vznikl vznikl k singlu So Many Times, který je společným dílem frontmana Honzy Žampy a hudebního producenta Ondřeje Jančoviče známého pod pseudonymem DJ Dafonic. Píseň je první ochutnávkou z nadcházející kolaborace Eddie Stoilow & DJ Dafonika a pilotním singlem ze společného připravovaného EP, které vyjde v příštím roce.

Singl So Many Times představuje po zvukové, stylové i produkční stránce start nové éry Eddie Stoilow.

„S DJem Dafonikem jsem spolupracoval už v minulosti na několika skladbách. Výsledek byl vždycky super. Je to jeden z nejlepších současných moderních producentů, kterého znám. Skvěle se dohromady doplňujeme. Ačkoli zvuk a styl je moderně hozený do elektroniky, samotný song je pořád založen na písničce. To je vidět i u So Many Times. Je to dynamická, pestrá skladba, ale zároveň i pořádně melancholická,“ popisuje Žampa.

Klip k singlu So Many Times vznikl pod vedením Daniela Horníka a Jaroslava Zderadičky, kterým se povedlo uchopit celý příběh a dát mu správný tvar i krásný obraz. Video se natáčelo v nočním Brně.

Ústřední postavou videoklipu je zápasník Jiří Procházka v roli zarmouceného mladého muže, který je těžce zkoušen životem. Snaží se utíkat před vzpomínkami na svou tragicky zesnulou lásku, ale nedaří se mu to a jeho dívka tak žije alespoň v jeho srdci dále.

„S Honzou jsme kamarádi a moc mě potěšilo, že jsem si mohl střihnout tuhle roli v jeho klipu. Natáčení bylo super, celý mě to hrozně bavilo. Dost pro mě znamená i samotný děj klipu, jde o hodně citlivý téma, který se odráží i do mého osobního života,“ popisuje Procházka.

Roli jeho lásky ztvárnila herečka Vivien Machková.