ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12293 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Whitney Houston prý byla zavražděna

0 jsk 27.12.2012

Dosud se mělo za to, že únorová smrt americké zpěvačky Whitney Houston je uzavřena. Před několika hodinami se ale ukázalo, že to zdaleka není pravda.

Do hry totiž vstoupil soukromý detektiv, který tvrdí, že podle jeho pátrání byla popová hvězda zavražděna. Sneseny jím byly i argumenty, které tuto teorii podporují.

Připomeňme, že Whitney byla 12. února letošního roku nalezena mrtvá v pokoji hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills v Kalifornii. Podle oficiální zprávy od koronera se utopila ve vaně poté, co si vzala smrtící mix marihuany, kokainu a léků. Její bodyguard ji našel utopenou ve vaně a v jejím luxusním hotelovém apartmánu byly poházeny lahvičky od různých léků na předpis. Byly mezi nimi přípravky proti úzkosti Lorazepam, Valium a Xanax (u nás známé jako Diazepam a Neurol) a prášky na spaní.

Zpěvačka údajně proflámovala dvě předchozí noci a kombinace léků se zbytkovým alkoholem způsobila, že ve vaně usnula. Tato verze byla později zveřejněna jako oficiální a policie případ uzavřela.
Americký soukromý detektiv Paul Huebl předal ale v minulých dnech chicagskému oddělení FBI výsledky svého vyšetřování, o nichž tvrdí, že by mohly vnést do smrti zpěvačky jasno. Pokud nikoli, pak určitě nový náhled.

Americký magazín The National Enquirer, který výsledky Hueblova pátrání zveřejnil, ve svém nejnovějším čísle uvádí, že Whitney byla pronásledována drogovými dealery, kterým za drogy dlužila neuvěřitelný 1,5 miliónu dolarů. Drogová mafie na ni poslala tvrdé vymahače, kteří ji měli přimět k zaplacení částky.

Když prý ani poněkolikáté u zpěvačky nauspěli, zavraždili ji. Huebl pro své tvrzení předložil důkazy. Je prý mezi nimi nahrávka toho, jak se dva neznámí muži několikrát objevili v hotelu Beverly Hilton. Podle něho to prý byli lidé, kteří měli zpěvačku vydírat a žádat po ní splacení dluhu drogovým dealerům. Mohli to prý být i její vrazi.

Huebl rovněž uvedl, že Houston byla několikrát před svou smrtí navštívena vymahači, kteří po ní požadovali splacení dluhu. Pár hodin před svou smrtí měla dokonce zpěvačka prohlásit, že se na všechno „vykašle“. Detektiv také zpochybňuje oficiální tvrzení koronera, podle kterého byla smrt popové hvězdy „náhodná“.

„Na jejím těle bylo mnoho zranění. Ukazuje to jednoznačně, že se před smrtí musela bránit,“ řekl Huebl. Tvrdí také, že v hotelovém pokoji, v němž byla zpěvačka ubytovaná, byl obrovský nepořádek, což je podle něho další důvod se domnívat, že bojovala o život.

Všechny důkazy i dohady, které Huebl shromáždil, již předal lidem z FBI. „Myslím si, že když se dají všechna fakta dohromady, ukáže se, že šlo o vraždu,“ řekl Huebl pro server MailOnline.

Soukromý detektiv byl v minulosti policistou v Chicagu a poté hercem. K případu ho přivedl zákazník, který si myslí, že za smrtí hvězdy není předávkování drogami. Jeho totožnost Huebl přirozeně nechce prozradit. O své pravdě je prý ale přesvědčen.