ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28554 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

White Lies přivezou nové album

0 jsk 4.10.2021

White Lies přijedou 5. května 2022 do pražského Lucerna Music Baru s novým v pořadí už šestým albem As I Try Not To Fall Apart, které vyjde 18. února 2022. Jako první ochutnávku z nové desky zveřejnili dns stejnojmennou titulní píseň.

„Písničku As I Try Not To Fall Apart jsme složili docela rychle, jednou pozdě v noci, a takhle rychle složené věci přijdou často přímo ze srdce a nevymýšlí se hlavou. Chtěli jsme, aby melodie byla takový hymnus, aby ten upřímný text měl jakousi váhu, i když to má kabát popové písničky. Je to o přijetí lidské zranitelnosti, o vědomí, že je ok, když vás něco zlomí. Nikdy nebyla vhodnější doba nahlas říct, že je ok nebýt ok,“ popisují White Lies nový singl.

Album As I Try Not To Fall Apart bylo nahráno během dvou studiových sessions a je to dosud jejich nejexpanzivnější album. Najdete na něm výbušný rock, elektropopové pecky, progrockovou invenci, funkovou příchuť a skvostné melodie. Kapela desku nahrávala s dlouholetým spolupracovníkem producentem Edem Bullerem, s kterým vytvořili mnoho svých alb včetně debutu To Lose My Life…, a s Claudiusem Mittendorferem (Weezer, Panic! At The Disco), který také produkoval několik skladeb a celé album míchal.

Tagy: ,