ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7120 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Víkendový festival 4FANS je určen všem milovníkům online zábavy

0 Redakce 13.1.2016

O tomto víkendu (16.-17.1. 2016) se v pražském Kongresovém centru koná událost, která určitě stojí za pozornost. Řeč je o komunitním víkendovém festivalu 4FANS pro milovníky online zábavy. Pražský 4FANS je největší akcí svého druhu v celé Evropě a hosté se mohou těšit i na zahraniční účastníky.

Festival se bude točit především okolo YouTube, online videa, sociálních sítí, seriálů, filmů her i technologických novinek. Účastníci budou mít možnost naživo se setkat s hvězdami českého internetu, jako je GoGo, Hoggy, Shopaholic Nicol, Martin Rota, kluci z TVTwixx a mnoho dalších.

4FANS_příspěvek

Chybět nebudou ani počítačové hry, workshopy všeho druhu, přednášky, soutěže, cosplay nebo soutěž o Miss 4FANS a módní přehlídka.

Letošní ročník 4FANS je již 4. v pořadí a díky obrovské popularitě se akce letos poprvé přesouvá do prostor Kongresového centra na pražském Vyšehradě. Návštěvníci tak oproti minulým ročníkům 4FANS budou mít o mnoho více místa a budou si moci užívat moderních prostor s dokonalým servisem.

Příjemným bonusem je také afterparty, na které se budou moci návštěvní
ci pobavit v blízkém klubu Hany Bany přímo naproti Kongresovému centru. Tento večírek plný zábavy je z praktických důvodů naplánován již na sobotu, a to od 19 hodin.

Všechny potřebné informace naleznete na webu www.4FANS.cz, kde si budete moci zakoupit také vstupenky. Událost pak samozřejmě najdete i na Facebooku.