ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8117 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Zuzana Mikulcová chystá projekt, který startuje písni Nádeje

0 jsk 7.5.2020

Slovenská zpěvačka a skladatelka Zuzana Mikulcová se těší v Čechách i na Slovensku solidní popularitě. Její poslední album Dievča sklidilo příznivé kritiky na Slovensku a úspěšné české turné potvrdilo, že i u nás má čím dál větší zázemí. Nyní přichází se zcela unikátním mezinárodním projektem Fúzie, ve kterém spojuje umělce z Čech, Slovenska a Maďarska.

Jedná se o projekt, který posluchači přiblíží různé umělce i jejich země, a to po hudební i vizuální stránce. Jako první představuje singl s příznačným názvem Nádeje, který bude otevírat chystané album. „Píseň Nádeje je má srdcovka. Napsala jsem ji po jedné probdělé noci s přáteli ze školních časů, kteří ztratili ideály o životě i lidech. Já se zase naopak snažím v lidech vidět to pozitivní. Proto vznikly Nádeje, abychom je neztráceli,“ prozrazuje o novém singlu Zuzana.

Spoluautorem hudby a producentem singlu je Andrej Hruška (Celeste Buckingham, Lucie Bílá, Katarína Málikova). Videoklip vznikl v režii Dominika Janovského v Zuzanině rodném městě Rimavské Sobotě.