ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16049 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: We Are Domi představují své vzpomínky na dětství

0 jsk 3.3.2023

Česko-norská kapela We Are Domi na sebe upozornila především díky své loňské účasti v Eurovizi 2022, kde Českou republiku reprezentovala ve finále. Nyní po singlu Alive přichází s novinkou Paradise, ke které představuje videoklip z dílny Ruye Okamury. Za hudební produkcí stojí finský producent Lasse Piirainen.

Píseň je zároveň předzvěstí debutového EP, k němuž kapela již brzy vyrazí na své první klubové tour. V rámci pražského koncertu v Lucerna Music Baru 26. dubna proběhne také křest alba. Novinka je již nyní k dispozici na všech streamovacích službách i kanále YouTube.

Základ nového singlu We Are Domi Paradise vznikl na songwriting campu ve spolupráci s finským vyhledávaným skladatelem a producentem Lassem Piirainenem. „S Lassem jsme si okamžitě lidsky i po tvůrčí stránce padli do noty. První verze byla hotová během pár hodin. Finálně jsme ho ale dokončili v Praze, kam jsme Lasseho dodatečně pozvali,“ komentuje kytarista Casper. O mix se následně postaral jako tradičně Frankie Harper.

„Píseň odkazuje na klíčové vzpomínky kapely z dětství, kdy jim všechno připadalo jako ráj. Hlavním cílem bylo vybrat si drobné momenty, které si člověk odnese do dospělosti a uvědomit si, jak mu únik do těchto vzpomínek vrací stejný euforický pocit,“ popisuje myšlenku frontmanka Dominika Hašková.