ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12647 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Vojtaano a jeho dvě hymny, trpitelská a fotbalová

0 jsk 18.1.2022

Vojtaano nezahálí a začátkem roku 2022 vydává hned dva singly naráz. Písničkář, stand-up komik a herec nabízí hip-hopovou fotbalovou hymnu Liťák a pohlazení po duši ve stylu sobě vlastním v podobě „trpičského“ singlu Kde tě mám?

„Už dlouho sleduju kolegy písničkáře, jak motají hlavy dívkám i chlapcům svými romantickými cajdáky. Rozhodl jsem se to konečně taky vyzkoušet,“ vysvětluje podnět pro svůj singl s názvem Kde tě mám? „Uvědomuju si, že má tvorba byla vždycky spíš ostřejší a pro jemné duše toužící po pohlazení jsem toho v repertoáru moc neměl. Doufám, že právě jim touto sladkou písní pro jednou vykouzlím úsměv na tváři. Slova jsem nepsal perem, ale srdcem, rýmy mi našeptávali andělé, sílu mi dávala láska.“

Režie a kamery při natáčení videoklipu se ujal Honza Macháček „Při natáčení klipu jsme se s režisérem a kameramanem Honzou také nechali vést citem a vznikl tak jemný vizuál plný lásky,“ řekl Vojtaano.

Napsat sportovní hymnu byl zpěvákův dlouholetý sen, a tak fotbalový tým z rodných Litoměřic nemohl odmítnout. „V hymně pro FK Litoměřicko jsem se snažil klást důraz na sportovní hodnoty jako je fair-play, pokora i hrdost, ale hlavně vytrvalost a chuť vyhrávat,“  sdělil. Podoba Liťáku ale nebyla od začátku úplně jasná. „Chvilku jsem přemýšlel, jestli udělat hymnu klasicky v rockovém podání, ale nakonec jsem se rozhodl pro hiphopovou formu, která dodá ten správný hype,“ dodal.

Jak trpitelská, tak fotbalová hymna vznikaly v osvědčené spolupráci s Ondřejem Žatkuliakem v jeho Rooftop Studio.

Tagy: ,