ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8689 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Veronika Wildová zpívá v klipu Krásnější ženy o obavách žen

0 jsk 27.2.2018

Pražská písničkářka Veronika Wildová se před časem vrátila ze svého půlročního pobytu ve Spojených státech a aktuálně představuje svůj pátý videoklip. Je k písničce Krásnější ženy a ona tak vyráží na cestu od teskné hudby k zásadně veselejší.

„Než jsem napsala písničku Krásnější ženy, měla jsem potřebu se v hudbě pořád za něco schovávat. Psala jsem hluboké a smutné skladby, až mi jeden muzikant, kterého si vážím, řekl, že se to nedá poslouchat. Tak mě naštval, že jsem o tom přemýšlela a dospěla k závěru, že vlastně nevím, jak se dál v hudbě schovávat a ještě přitom svou tvorbu vylepšovat. Tehdy jsem se rozhodla napsat písničku, která vyzní tak, jako bych holkám v kavárně vyprávěla zábavnou historku. Za pár hodin ze mě vytryskla skladba Krásnější ženy. Je to takový seznam dámských obav o to, jestli jsou dost hezké a štíhlé, a jestli náhodou nezůstanou v samy do konce života. Podle toho zní i hudba,“ přibližuje příběh písně Wildová.

Scénář k videoklipu napsala společně s tvůrci z produkční skupiny Black & Gold. Producentem klipu a režisérem je Jereme Šída, kameramanem a střihačem David Pacholík. S tímto týmem natočila Wildová i předešlý videoklip k písničce Hvězdy.

„Krásnější ženy je skladba, kterou jsem napsala pro radost svou i pro radost posluchačů. Je to jedna z mých prvních skladeb, které jsem psala s lehkostí, humorem, a její výslednou produkci si vyloženě užila,“ prozradila Wildová, která svůj nejbližší koncert odehraje 13. dubna v Říčanech u Prahy.

Veronika Wildová – Krásnější ženy