ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7082 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Vánoční klip kapely Slza je víc funky

0 jsk 16.12.2022

Kapela Slza přichází s vánoční písní K Vánocům chci jen tebe. Ve svátečním videoklipu se hlavních rolí ujali životní partneři Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem, kteří si poprvé za svou hereckou kariéru zahráli v hudebním klipu.

Role sourozenců se zhostili herec Jan Komínek a herečka i influencerka Anna Dvořáková, kteří v natáčecím dnu zažili tragikomediální příběh rodinného Štědrého večera.

Po letech úspěšného fungování popové formace Slza se fanoušci letos dočkávají vánoční písně. K Vánocům chci jen tebe dostalo sváteční komediální vizuál se silným hereckým obsazením. O režii videoklipu se postaral frontman Petr Lexa, jehož záměrem bylo od samého začátku udělat klip „bez rolniček.“

„Chtěli jsme to pojmout trochu netradičně oproti klasickým vánočním slaďákům, a tak jsme šli cestou energičtějšího, funkovějšího stylu. Song vznikl letos v září na chalupě v Orlických horách. Napsali jsme ho spolu s naším anglickým producentem Oliverem Somem a kupodivu jsme se na to dokázali naladit i bez sněhu, vánoční výzdoby a cukroví,“ říká s úsměvem Petr Lexa a dodává, že myšlenka napsat vánoční píseň se jim v hlavách rodila už delší dobu.

O klipové premiéře oblíbeného hereckého dua Adamovská Štěpánek a profesionálních výkonech Komínka s Dvořákovou, kteří na place působili jako skuteční sourozenci, se rozpovídal Lexa jako režisér a zpěvák v jedné osobě.

„Všichni to zahráli tak vtipně a přesvědčivě, že mi jich bylo u střihu až líto. Spolupráce s nimi byla úžasná a pro mě navíc další skvělá režisérská zkušenost. Mám pocit, že i oni se během natáčení dost vyřádili a celkově si to užili. A to i přes ten časový pres, kdy jsme na všechno měli jen šest hodin, jinak se nám všem bohužel nepotkávaly kalendáře,“ pochvaluje si Lexa a na závěr s úsměvem dodává: „Tak doufám, že klip pobaví a třeba se v tom někdo i najde. Nebo bych měl vlastně spíš doufat, že ne?“ řekl.

 

Tagy: , ,