ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6028 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Totally Nothin zve novinkou Závislá na turné

0 jsk 30.1.2024

Konec roku patřil v případě rapera a producenta Totally Nothina společnému albovému projektu s DJem Kadrem nazvaném Waves. A na vlnách jede tahle dvojka i v prvních týdnech a měsících roku 2024.

Už v pátek 2. února v jihlavském D-Clubu totiž startuje jejich Waves Tour 2024, v jehož rámci během února a března představí Waves live ve dvanácti městech za účasti dalších hostů. Na emocemi, energií a muzikou nabité koncerty lákají Totally & Co. klipem k zbrusu nové skladbě Závislá.

„Příběh sleduje mladou dívku, která se potýká s problémy v oblasti drog vedoucími k chaotickému a rozmanitému sexuálnímu a partnerskému životu. Protagonistka se pohybuje mezi různými partnery, hledajíc únik před vlastními démony. Přestože je obklopena lidmi, nakonec zjišťuje, že je opuštěná a osamělá. Příběh reflektuje nejen vliv závislostí na život a vztahy, ale také odhaluje touhu po skutečném spojení a pochopení, které se zdá být neustále nedosažitelné. Dívka musí čelit nejen vnějším výzvám, ale i vnitřnímu hledání identity a smyslu v životě,“ komentuje novinku Totally Nothin, kterého ve skladbě za mikrofonem doplnili IAm Oskar a Skelly.

Duo hostujících raperů bude k vidění a slyšení také na Waves Tour 2024. Chybět nebude ani DJ Kadr, který se podílel kromě alba Waves i na produkci Závislé (společně s dvojicí producentů Leetay a Rainer). K partě se připojí také Psycho Rhyme, Hey Yendo, Rainer a DJ Buffy, přičemž několik dalších jmen zůstává zatím skrytých pod rouškou tajemství.

„Nemůžu se dočkat, až se společně ponoříme do oceánu Waves na mém druhém turné po republice. Očekávám, že každý koncert bude jedinečný. Těším se na setkání se svými fanoušky, která budou plná emocí, hudby a energie. Jsem autentický a taktéž i mé koncerty a komunikace s publikem,“ uzavírá Totally Nothin.

(foto: Adam Debourne)