ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6913 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Thom Artway napsal svou nejveselejší píseň

0 jsk 14.10.2022

Loni v září se Thom Artway, vlastním jménem Tomáš Maček, vydal na úplně novou cestu ve své tvorbě. Zahájil spolupráci s vydavatelstvím Universal Music a vydal svou první píseň v češtině s názvem Nezapomenout.

O půl roku později tančil v optimistickém singlu Buď se mnou a nyní přichází se svou dosud nejveselejší písní Ani jeden den, ke které natočil i veselý a zamilovaný videoklip.

Jednomu z největších sympaťáků českého popu se letos v červnu narodil syn. A taková důležitá událost se musela promítnout i do zpěvákovy tvorby. „Text jsme dokončovali v době, kdy se měl narodit můj syn Damián. Ta nálada a představa, jaké to po jeho narození bude, se do písně zaručeně propsala,“ přibližuje Thom Artway vznik písně Ani jeden den.

Na textu se podílel i hudebník a skladatel Kristian Komedie, produkci má na svědomí Lukáš Chromek, který se podílel mimo jiné i na předchozím singlu Buď se mnou a stojí za nejúspěšnějšími nahrávkami devětadvacetiletého interpreta.

Optimistická píseň musela dostat i videoklip, který by náležitě podtrhl její atmosféru. O ten se postaral Ondřej Urbanec. Lze v něm sledovat Thoma Artwaye jako majitele kavárny, ve které se odehrává tzv. speed dating, neboli rychlorande. Dochází tak k mnoha humorným situacím až nakonec vše vyústí ve šťastný konec, kdy si i podivín s housenkou jako domácím mazlíčkem, jehož roli si střihnul talentovaný herec Šimon Bilina, najde tu pravou v podání influencerky a herečky Anny Marie Purić

(foto: Beáta Mathé)