ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10236 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Tereza Mašková uvádí nové album singlem Náš příběh

0 jsk 25.10.2022

Dva roky po vydání svého debutového alba Zmatená přichází zpěvačka Tereza Mašková s druhým studiovým albem. Kolekci s názvem Svět je málo růžový doprovází singl a videoklip Náš příběh.

Příběh alba Svět je málo růžový se začal psát rok před jeho vydáním, na podzim 2021. „Stalo se to v době, kdy jsem cítila, že se blíží čas na nové album,“ vzpomíná Tereza. „Jednoho dne se mi ozval mladý, jen devatenáctiletý český producent Václav Hoidekr s tím, že má písničku, která je jako stvořená pro mě. Dali jsme tomu šanci, potkali jsme se ve studiu a stalo se něco, co ani jeden z nás nečekal.“

Umělecká chemie mezi Maškovou a Hoidekrem zafungovala tak dokonale, že místo jedné skladby jich nakonec společně nahráli devět, které dnes, přesně rok na to, zpěvačka vydává na novém albu.

Vydání alba provází singl Náš příběh, ve kterém hostuje jeden z nejpopulárnějších českých herců současnosti Marek Lambora. Diváci ho znají zejména díky jeho rolím ve filmu Láska hory přenáší či v pohádce Princezna zakletá v čase. Zazářil i jako absolutní vítěz šesté série show Tvoje tvář má známý hlas a velkou přízeň si získal díky hlavní roli v seriálu Slunečná. Kromě toho si zahrál v pohádce Zakleté pírko, ve filmech Ostravák Ostravski a Dvojníci či v seriálech Ohnivý kuře, Černé vdovy a Přístav.

(foto: