ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12849 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Tata Bojs budou křtít v hale

0 jsk 12.10.2021

S loňskou novinkou Jedna nula už Tata Bojs stihli získat Cenu Anděl 2020 v kategorii Skupina roku a dvě sošky ve fanouškovské anketě Žebřík, za první místo mezi kapelami a za druhé místo v kategorii Album roku. Koncertní křest své desáté řadovky plánovaný v pražské hale O2 universum však museli s ohledem na situaci odložit, a tak album zatím pokřtili alespoň OnLive v rámci živě přenášeného únorového koncertu z DOX+.

S právě vydaným live klipem z pražského klubu DOX+ ke skladbě 220 Travoltů kapela posílá vzkaz všem fanouškům: „Koncert bude!“ Stane se tak v novém termínu 30. listopadu v O2 universum v Praze a určitě to nebude koncert jen tak ledajaký.

„Deska Jedna nula vyšla v listopadu 2020, takže nám přijde docela symbolické, že po dvou odkladech se slibovaný koncert u příležitosti vydání alba uskuteční přesně po roce. Sice jsme ji už jednou pokřtili scannerem na OnLive koncertě v DOX+, ale říkali jsme si, že to musíme udělat ještě i před živým publikem. Navíc kdy se vám podaří křtít už pokřtěnou desku, že jo… No i taková kouzla umí covid,“ říká ke koncertu frontman Tata Bojs Milan Cais.

(foto: Salim Issa)