ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10764 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Slovenský raper Opak má klip s Xindlem X

0 jsk 15.4.2019

Video k nejnovějšímu singlu Freetime slovenského rapera Opaka a českého písničkáře Xindla X je roadtrip v historické dodávce po španělském ostrově Tenerife. Natáčelo se v zimě a již při plánování a organizování natáčení Opak věděl, že potřebuje do klipu i letní záběry. Jako milovník Španělska zvažoval místo natáčení pouze pár minut. Rozhodl se pro vulkanické černé pláže, krásnou architekturu, nebezpečné serpentiny, výhledy či jedinečnou sopku. Na ostrově věčného jara se shodli i s Xindlem X.

„Pokud se to dá považovat za dovolenou, tak tento druh videoklipu jsem za svou dvacetiletou kariéru ještě nenatáčel. Nechtěl jsem, aby to bylo kýčovité. Proto jsme se museli s kameramanem sladit. A jak se s někým lépe sžít, než když s ním trávíte čtyřiadvacet hodin denně, dokonce vedle něj i spíte na pár metrech čtverečních,“ uvedl Opak.

Autor videoklipu Juraj Zajačka je také extremista, do nebezpečných situací se dostával například pro získávání správných záběrů z okraje útesu, které mohou mít i devět set metrů nad mořem. „Takové kousky však rozhodně nedoporučuji nikomu opakovat ani zkoušet,“ doplňuje Opak, který celé natáčení hodnotí jako fantastický freetime.

Opak, Xindl X – Freetime