ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6019 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Skupina Rybičky 48 vytvořila Svatební hymnu

0 jsk 23.3.2021

Kapela Rybičky 48 vydala novinku s názvem Svatební hymna. Energická píseň doprovázená videoklipem pobaví i největší svatební skeptiky. „Samotný nápad na Svatební hymnu vznikl na naší vlastní svatbě, protože mi chyběla nějaká novější písnička s tématem svatby, když pominu pěknou, ale desítky let starou píseň Když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap,“ uvedl frontman kapely Kuba Ryba.

Svatební hymna zrcadlí vývoj kapely, jak popisuje sám zpěvák. „Rosteme, zrajeme a pozvolna vedle našich krásných žen dospíváme, a tak se nás víc týká i téma svateb, nových přírůstků, a o to víc si dokážeme užívat obyčejně krásných věcí,“ říká Kuba Ryba a konstatuje, že v posledních pěti letech se tři ze čtyř členů oženili, a většina přátel už ve svazku manželském je, nebo do něj míří.

Jak je u kapely Rybičky 48 zvykem, přistoupila ke svatebnímu tématu svérázně. „Věříme, že se lidi u tohoto klipu pobaví, což je ostatně jedna z hlavních věcí, proč děláme muziku. Pevně věříme, že až se svět dostane do normálu, tak tenhle song nebude chybět na žádný svatbě,“ dodal Ryba.

Kapela Rybičky spolu se singlem připravila soutěž s názvem Milionová svatba. „Každoročně jsme poptáváni na desítky svateb našich fanoušků, ale několik let tyto poptávky odmítáme s tím, že zahrajeme pouze na jediné, Miliónové svatbě. Vítěz soutěže tedy obdrží exkluzivní koncert skupiny Rybičky 48,“ vysvětluje Martin Řehoř, manažer kapely Rybičky 48.

(foto: Dominik Kučera)