ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26867 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Skupina Jelen vydala koncertní klip s Jiřím Pavlicou

0 jsk 18.12.2023

Oslava hudby a života. Těmito slovy fanoušci nejčastěji hodnotili koncert skupiny Jelen ve vyprodané vysočanské hale. Triumf pozitivní energie a emocí. Šestnáct tisíc diváků přišlo oslavit deset let existence skupiny jelen. Dočkali se téměř tříhodinového koncertu v kulisách, které spíše připomínaly atmosféru nabitého hudebního klubu.

Radost, dojetí i zpěv fanoušků. To jsou základní emoce, které provázely sobotní koncert. Zazněly nejznámější hity skupiny, ale i písně z nového alba Všechno bude dobrý. Došlo i na vzácné hosty. Především společné vystoupení s Jiřím Pavlicou a Hradišťanem patřilo k uměleckým vrcholům večera. Videoklip k písni Miluju tě s hostujícím Hradišťanem z pražské O2 arény přibližuje atmosféru sobotního vystoupení skupiny Jelen.

„Splněným snem pak bylo postavit se na podium po boku legendy české folklorní hudby, kterou beze sporu Jiří Pavlica & Hradišťan jsou a zahrát si s nimi naživo naší společnou píseň Miluju tě. Jsme moc rádi, že byl na místě i náš kamarád režisér Ondra Urbanec a že se mu společně s jeho týmem povedlo tenhle, pro nás jedinečný, okamžik zachytit. Nyní ho vypouštíme do světa v podobě živého videoklipu. Vy, kdo jste tam byli, si tak můžete připomenout tu úžasnou atmosféru. A vy, kdo jste dorazit nemohli, můžete alespoň zprostředkovaně navnímat ten pocit, kdy se obrovskou halou rozezní cimbál a klarinet za doprovodu tisíců srdcí. Děkujeme za tenhle zážitek,“ zaznělo od frontmana Jindry Poláka.