ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15063 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Skupina DOMI se s novým singlem stěhuje do Čech

0 jsk 13.10.2020

Skupina DOMI, ve které zpívá česká zpěvačka Dominika Hašková, představuje po písni I’m Not Alright další singl a videoklip Someone New. Zároveň oznamuje své působení na tuzemské hudební scéně. Novinka nabízí moderní sound.

Formace DOMI doposud působila především ve Velké Británii, kde všichni členové ukončili studia na konzervatoři v Leedsu. Díky situaci ve Velké Británii se zpěvačka Hašková před časem vrátila zpět do České republiky a s ní se rozhodla přestěhovat i celá kapela. „Původně jsme zamýšleli přemístit se do Londýna, ale situace v Anglii byla hraní nepříznivá, proto jsme se rozhodli pro Čechy, které jsme samozřejmě také zvažovali a už v létě jsme tu měli zahrát několik koncertů, které byly ale bohužel zrušené,“ komentuje přestěhování Hašková.

Aranže vznikly pod dohledem producenta Frankieho Harpera. O vizuální stránku Someone New se postaral filmový režisér Ruy Okamura, který natočil již debutové video Let Me Follow. Hlavní role se zhostila sama Hašková.

„Jde o příběh mezi holkou a klukem a já tomu klukovi říkám, aby se zamiloval do někoho jiného, protože ho sice miluji, ale vím, že bychom se ve vztahu topili a nebude fungovat. Video reflektuje text písně, který je právě o toxických vztazích a jak je těžké tyto vztahy ukončit,“ říká zpěvačka.

(foto: Natalie Kubenk)

Tagy: ,