ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5169 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Skladba Pam Rabbit jako světlo ve tmě

0 jsk 7.6.2024

Pam Rabbit, populární zpěvačka a čerstvá držitelka Ceny Anděl v kategorii sólová interpretka, vydává novinku Space. Po vydání melancholického singlu Společně sami, který se stal zároveň oficiální písní ke stejnojmennému celovečernímu filmu, přichází s o poznání pozitivnějším singlem.

Space překvapivě napsala v době, kdy se rozcházela. „Řekla jsem si, že potřebuju ve tmě najít chvilku pozitivity,” říká. Živě se na všechny novinky mohou fanoušci těšit během letní festivalové sezóny a 3. října v pražské Roxy.

V tomto nepříliš šťastném období psala jen melancholické skladby, až si uvědomila, že musí udělat opak. „Proto jsem napsala tenhle manifestační song. Chtěla jsme pro sebe a pro ostatní, co potřebují trochu namotivovat, napsat něco, co si můžou ráno pustit v koupelně a naladit se na pozitivnější vlnu,” vysvětluje zpěvačka.

Pam Rabbit se i tentokrát podílela na produkci singlu. „Chtěla jsem svoje produkční schopnosti dostat zase o kus dál. Vyprodukovala jsem co nejvíc instrumentálu, kam mě moje schopnosti zatím pustily,” vzpomíná na proces vzniku.

Na závěrečných úpravách pak spolupracovala s producentem Dobrinem Mitchevem a hotovo prý bylo za dvě sessions.

(foto: Mojmír Ševčík)

Tagy: ,