ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30772 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Sabina Křováková natočila klip k nové písni Hrdina

0 jsk 9.6.2021

Zpěvačka Sabina Křováková představuje novou skladbu Hrdina. Napsala ji, protože po náročném období, které lidé prožili, se jí na toto téma skládalo tak nějak samo. Původně byla prý trochu depresivní, a když ji pak hrála na zkoušku pro své kamarády, trochu se vyděsili.

Následně na původní verzi skladby ještě trochu sáhla a vznikla aktuální. „Myslím, že v tomhle náročnějším období jsou povzbudivé věty lepší než depresivní. Každý asi někdy potřebuje slyšet, že to dá, že to zvládne. Tak jsem si to taky musela říkat,“ dodává.

Křováková pro sebe v posledních měsících hledala nový hudební styl. Chtěla se posunout a začít dělat písničky nově, s novým zvukem. Oslovila producenty z Production Lovers, kteří přesně pochopili, kam by chtěla směřovat. „Písnička začíná slovy ’v noci se budíš, hlava tvá nevypla, měsíc posílá úlomky ze světla…’ Věděla jsem, že ji chci takhle začít, protože to jsem přesně já. Napadlo mě to ve chvíli, kdy jsem nemohla usnout a přes žaluzie prosvítalo měsíční světlo,“ popisuje zpěvačka.

„Videoklip jsme natáčeli v překrásném novobarokním tanečním sálu. Vždycky jsem si přála točit v takovém prostředí, tak jsem si to konečně splnila. Přesně tak si totiž představuju své bydlení,“ říká s úsměvem zpěvbačka.

„Při natáčení se nám stala docela napínavá příhoda. Pro lepší efekt jsme používali kouřostroj, aby byla kapela zahalena do bílého oparu. Po chvíli se zpustil alarm a my byli vyděšení. Byl to opravdu hrozný zvuk a všichni jsme po sobě zaskočeně koukali. Za chvíli do salónku vběhli zaměstnanci s hasicím přístrojem. Brzy ale pochopili, že kouř není ze vzniklého požáru, ale z přístroje, který ho vyrábí jen pro efekt. Nakonec tedy vše dobře dopadlo a natáčení přerušeno nebylo. A ani nás nevyhodili,“ uzavírá Křováková.