ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30191 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Rybičky 48 vydávají nový klip. Objeví se v něm i Tomáš Klus

0 jsk 27.6.2019

Rocková kapela Rybičky 48 vydává singl Biolid. Klip k němu se natáčel v Kutné Hoře a okolí a na Farmě naděje, kde se starají o zvířata v nouzi. O vizuální stránku a režii se znovu postaral Ondřej Soukup. „V poslední době všichni jedou všechno bio a eko a my si myslíme, že je to správně. To nám, ale nebrání v tom, si z toho udělat srandu,“ říká zpěvák a baskytarista kapely Kuba Ryba.

Mini roli v klipu přijal i Tomáš Klus. Objeví se ale až v samotném závěru. „Tomáše si vážíme za jeho názory a je to pro nás člověk s charakterem. Určitou části populace je vnímán jako sluníčkář a dobroser, a proto nám přišlo mega vtipný, ho do klipu zapojit. Miluju lidi, kteří si ze sebe dokážou udělat srandu,“ říká Ryba.

Rybičky představují nový klip a vyrážejí na zcela zaplněnou letní koncertní sezonu. Nezastaví se ani na podzim, kdy vyrazí na turné Zamilovaný/Nešťastná 2.

Na rok 2020 chystá skupina zatím největší koncertní show ve své historii. Za osmnáct let, které právě v roce 2020 oslaví, si kapela prošla cestou z malých klubů do vyprodaných hal a vypracovala se do pozice headlinerů největších českých festivalů. Kapela se představí 28. listopadu 2020 v pražské O2 areně.

Rybičky 48 – Biolid