ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22615 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Rozálie míří do Brna a Plzně a veze nový klip

0 jsk 16.5.2023

Zpěvačka, akordeonistka, herečka a tanečnice Rozálie vydala loni na podzim debutové album Korzetiér, za které si vysloužila nominaci na Cenu Anděl v kategorii Objev roku.

V rámci slavnostního večera na pražském Výstavišti předvedla vystoupení, kterým zaujala nejen přítomné v sále, ale i mnoho televizních diváků.

Na takovou osobitou podívanou jsou fanoušci zvyklí z pražského divadla La Fabrika, který se Rozálii stal téměř domácí scénou a kde zpěvačka už několik úspěšných a vyprodaných koncertů odehrála. Z koncertuNyní se Rozálie rozhodla svůj nezaměnitelný syrový projev a úsměvnou slovní ironii předvést i na dvou unikátních koncertech v Brně a Plzni.

Svým uhrančivým půvabem a přesvědčivostí v autentických textech si Rozálie získává stále širší okruh z počátku spíše klubových a divadelních příznivců. I proto už 13. června zavítá vycházející hvězda českého šansonu se svou One Woman Show do originálních prostor legendární irské hospody Zach´s Pub v Plzni a o tři dny později, tedy 16. června, zazní písně jako Korzetiér, Řvát nebo Morda v nezapomenutelném interiéru brněnského Cabaretu des Péchés.

Posluchači se mohou těšit na silný koncertní zážitek, jelikož zpěvačka a skvělá vypravěčka Rozálie předává divákům průvodním slovem své kousavé životní příběhy a její písně rezonují v dnešním vyumělkovaném světě tolik vyhledávanou upřímností a realitou života.

(foto: Daniel Mommany)