ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8176 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Přichází nová česká kapela Walkmanz

0 jsk 29.11.2019

Novou skupinu Walkmanz, která se oficiálně představila v Praze ve středu večer, tvoří zpěvák Tomáš Fröde, známý z kapely Imodium, kytarista René Rypar a bubeník Zbyněk Raušek, oba hrají v Portless, a baskytarista Jaro Lukáč. Čtveřice představuje svou první skladbu a videoklip k ní. Jmenuje se Až přijde láska.

„Řekli jsme si, že ať už bude mít tento náš projekt jakoukoliv životnost, budeme dělat vše na sto dvacet procent. Chceme mít dobrý zvuk nahrávek a kvalitní klipy. Proto jsme se hodně soustředili na to, aby hned ten první byl opravdu velký. Věříme, že investice do něj se vyplatí. Byl poměrně náročný na realizaci a jeho natáčení trvalo dva dny. Použili se do něj různé efekty, animace, hodně času zabrala postprodukce. Video nabízí zajímavou dějovou linku i vizuální stránku,“ sdělil zpěvák Fröde.

Námětu, scénáře i režie klipu se ujal Michal Skořepa. „Do týmu jsme chtěli člověka, kterého známe a dá se s ním dobře komunikovat. I díky tomu je ten výsledek skvělý. Michal odvedl s kolegou, jenž se postaral o postprodukci, extrémní kus práce,“ dodal Raušer.

První samostatný koncert budou mít Walkmanz 2. dubna roku 2020 v klubu FAMU v Praze. Kapela by se pak ráda představila na dalších jarních koncertech a posléze i na letních festivalech.